İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Klarnet Kursu Kayıtlarımız Devam Ediyor

Firma Nüans Müzik
Web Adresi nuansakademi.kurs.com
Yer
Toplam Kayıt 2 kişi
%22 indirim 450 TL 350 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ders gün ve saatlerimizi sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre organize etmeye çalışıyoruz.
Dersler bire bir yapılmaktadır.
Evet klarnetinizi getirmeniz gerekiyor. Eğer klarnetiniz yoksa bizim vasıtamız ile daha uygun fiyata klarnet satın alabiliyorsunuz.
MEB ve LCM sertifika programları için sertifika programımız mevcut.

Nüans Müzik Akademisi Klarnet kursu'nda nota, ritm, entonasyon ve enstrüman bilgisi gibi temel müzik bilgilerinin yanı sıra, klarneti kurma ve klarnet bakımı, Kamış yerleştirme gibi konuları başlangıç seviyesinde klarnet dersi alan öğrencilerimize aktarıyoruz. Başlangıç seviyesinde klarnet kursu alan öğrencilerimiz doğru dudak pozisyonu, nefes kontrolü ve nefes teknikleri, müzikalite ve parmak pozisyonları gibi bilgileri de ilk 2 aylık ders süresince alarak, basit melodileri ve şarkıları çalmaya başlıyorlar. Teknik egzersizler ve örnekler ile desteklenen dersler sonucunda Pop, Caz, Türk Sanat ve Türk halk müziği gibi tarzlarda ve her zorlukta  eseri çalma kapasitesine ulaşacaksınız. Öğrencilerimize belirli bir teknik seviyeye geldikten sonra kendi istedikleri müzik tarzında eğitim vermeye başlıyoruz. Bunların yanı sıra akademimizde verilen Özel Klarnet Dersleri ile tüm müzik okullarının sınavlarına öğrencilerimizi hazırlıyoruz. İleri seviye öğrenciler solo repertuvar ve konçertolar dahil olmak üzere tüm klarnet repertuvarını tamamı konservatuvar mezunu eğitmenlerimiz eşliğinde çalışabilirler. Öğrencilerimizin derslere katılımlarında ve bireysel çalışmarında da ihtiyaçları olacağı için özellikle Klarneti olmayan öğrencilerimize enstrüman alımlarında hem fiyat olarak hem de alınacak enstrümanı denemek koşuluyla yardımcı oluyoruz. 

6 senedir uzman eğitmenlerimiz ile verdiğimiz Klarnet kursumuzda sizleri de görmekten mutlu olacağız.

Klarnet ile ilgili genel bilgi:

Klarnet, özellikle abanoz ve sedir ağacı gibi sert ve dayanıklı ağaç türlerinden yapılan üflemeli bir çalgıdır. 18. yüzyılda keşfedilen klarnet, Mozart'ın etkisiyle oda orkestralarına dâhil edilmiş, bugün ise klasik, pop ve caz orkestralarının vazgeçilmezi olmuş, konservatuar eğitim metotlarında ve müzik literatüründe de yerini almıştır. Ülkemiz de ilk akla gelen klarnet ustaları arasında; Mustafa Kandıralı, Hüsnü Şenlendirici, Serkan Çağrı gibi isimler yer almaktadır. Ayrıca son yıllarda festivaller de düzenlenmektedir.

Klarnetin orkestralarda, konserlerde ve ekranlarda daha ön plana çıkması ve yaygınlaşması sonucu insanların klarnete olan ilgisi artmış, bu müzik aletinin eğitimini almak için Klarnet kurslarına olan ilgi artmıştır. Ülkemizde de başta İstanbul olmak üzere birçok ilimizde Klarnet kursu açılmış, eğitim almak isteyenlere hizmet vermeye başlamıştır. 
 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (4 Saat) 1 x 450 TL 1 x 350 TL Kazancınız: 100 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Ders gün ve saatlerimizi sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre organize etmeye çalışıyoruz. Haftaiçi ya da Haftasonu olabilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 22:00
Salı 10:00 - 22:00
Çarşamba 10:00 - 22:00
Perşembe 10:00 - 22:00
Cuma 10:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 22:00
Pazar 10:00 - 22:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Eğitim

Adım Sok. Orjin İş Merkezi No.10 D. 15-16

Toplu taşımaya yakın
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy, ayrılıkçeşmesi Metro Durağı 350 m. uzaklıkta
Kadıköy Vapur İskelesi 350 m. uzaklıkta
Minibüs yolu eğitim mah. Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Minibüs yolu eğitim mah. Minibüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy Tren İstasyonu 150 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir