UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

Bu Program Online Alınabilir Diplomalı Birebir Saç Simülasyon Eğitimi

Özel Şevval Özçelik Güzelik eğitim kurumlarından mezun olup çalışmak isteyen her öğrenciye 2006'dan bu yana iş bulduğunu biliyor muydunuz ?

2006 Tarihin de Aynı çatı altında kurulan Şevval Özçelik Güzellik Kurumları ile  Hayat Kozmetik firmamız Türkiye çapında güzellik salonlarına, hastanelerin güzellik bölümlerine, otellerin spa bölümlerine güzellik cihazları ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bu sayede öğrencilerimize Türkiye çapında nerede çalışmak isterse iş bulduk işe yerleşmelerine yardımcı olduk. Evet yine diyoruz ki iş bulma garantili eğitim veriyoruz. Yeterki Siz bu sektörde çalışmak isteyin.  Güzellik Uzmanlığı alanında 2008 yılında Türkiye İş Kurumu'nun Onlarca Okul Arasından Şevval Özçelik Okulunu tercih edilerek Türkiye'de 100'lerce vatandaşımıza ücretsiz olarak eğitim verip ve istihdam sağlayarak bir ilke imza atmış kurumuz. Bu yüzden Güzellik uzmanlığı sektöründe Türkiye'de en tecrübeli, en çok öğrenci yetiştiren, en çok istihdam sağlayan ve güzellik sektöründe 1993'ten bu yana hala bıkmadan usanmadan azmiyle Şevval Özçelik size bilgi tecrübe aktarmaya devam ediyor. Sosyal medya fenomeni değil güzellik sektöründe ki insanların fenomeni olan Şevval Özçelik öğrencilerine yol gösteriyor.Güzellik sektöründe herkes en iyisi, herkes hoca, herkes en tecrübeli gibi gözükse de soyut olan cümlelere soyut olan görsellere değil de gerçekten işinde tecrübeli ve sizin ile gelecekte de yannızda olacak okulları  yerinde ziyaret edip birebir görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

 

SAÇ SİMÜLASYON EĞİTİMİ NEDİR ? KAZANIMLARI NELER OLACAKTIR ?

Saç simülasyonu uygulamasında cerrahi yöntem uygulanmamaktadır. Saç simülasyonu kadınların kaşlarına yaptırdıkları kalıcı Makyaj’a  benzer bir uygulamadır. Saç dövmesi de deniliyor olması da bu nedenledir. Ancak uygulama yöntemi cihaz ve boyalar saç simülasyonuna özel farkı gereçlerdir. Saç Simülasyonu uygulaması sonrasında kalıcı ve kesin çözüm sunar.İşlem bölgeye ve yoğunluğa göre süre olarak değişiklik gösterecektir. Kalıcılık olarak 3-4 sene rahatlıkla kullanılabilir. Tek başına saç simülasyonu uygulaması da yapılsa da saç ekimi ardından da sıkça tercih edilmektedir.

 

Yani, saç simülasyonu,saç ekimine alternatif olmaktan daha çok birbirini tamamlayıcı olabilecek bir uygulama diyebiliriz.Örneğin saç ekimi sonrası arzu edilen yoğunlukta ekim yapılmadığından ya da kişinin saç miktarının yetersiz olması nedeniyle seyrek ekim yapılmasından kaynaklanan ara boşlukların saç gölgelendirme tekniği ile kapatılmasında son derece başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

SAÇ SİMÜLASYONU AĞRILI BİR İŞLEM MİDİR?

Saç simülasyonu işlemi esnasında kişi, ‘’Scalp’’ derisinin hassasiyetine bağlı olarak hafif bir miktar ağrı hissedebilir. Ayrıca ağrı eşiği kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Saç simülasyonu işlemi yapılmadan önce bu işi için özel üretilmiş lokal anestezi kremleriyle ‘’Scalp’’ derisi uyuşturulur. Böylelikle ağrı eşiği düşük de olsa kişinin hissedeceği ağrıyı minimuma indirecektir.

 

SAÇ SİMÜLASYONUNDA KULLANILAN BOYALAR DÖVME BOYASI MIDIR?

 

Kullanılan boyalar kesinlikle dövme boyası değildir. Bu işlemin Saç Dövmesi olarak da isimlendirilmesinden gelen bir algı olmasından kaynaklı dövme boyası kullanıldığı düşünülebilir. Bu boyalar saç simülasyonu işlemi için özel üretilen boyalardır. Su bazlı %100 organik renk değişimi olmayan ve Saç gölgelendirme işlemi için özel üretilmiş boyalardır. Dövme boyaları bilindiği gibi zaman içerinde Siyahtan Maviye ve Griye doğru renk değiştirirler. Saç simülasyonu boyalarında zaman içinde renk değişimi olmaz.Saç kesiminde kök görüntüsünün pigment efekti kalması bu boyanın orjinal olduğunu gösterecektir. 

SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİM PROGRAMI DETAYLARI NELERDİR?

✓ 1 gün 1 canlı model uygulama

✓ Teori eğitimi

✓ Pigmentasyon bilgisi

✓ Cihaz kullanım bilgisi

✓ Uygulama tekniği

✓ Latex çalışması

✓ Derinlik baskı çalışması

✓ Saç ölçümü

SAÇ SİMÜLASYON EĞİTİMİ KURS SÜRESİ NE KADARDIR?

3 gün 5 saat olmak üzere eğitim vermekteyiz. Sabah 11:00 -17.00 ( öğle molası max. 1 saattir.)

Çalışma alanları nerelerdir?

Kuaförler, güzellik salonları, make-up stüdyoları, klinikler, dövme salonları gibi yerlerde çalışabilirsiniz. Vermiş olduğumuz  saç simülasyonu sertifikası ile freelance olarak ta çalışma hakkına sahipsiniz. 
Saç simülasyonu Uzmanı olarak, Makeup Makyaj Stüdyolarında, Kuaför ve Güzellik Salonlarında, Estetik Merkezlerinde,  Kliniklerin Güzellik Birimlerinde, Makyaj Kozmetiği Ürün Satış firmalarında çalışabilirsiniz.

SAÇ SİMÜLASYON EĞİTİMİ SERTİFİKA SÜRECİ NASIL İLERLER?

Lazer Epilasyon Eğitiminiz tamamlandıktan sonra sınav dönemine kadar geçici belgeleriniz düzenlenir. 
Bu belge sizin için bir bonservis görevi yapar. MEB tarafından belirlenen sınav tarihinden önce sizlerle soru bankası çalışması yapılır. 
Sınav tarihine göre son olarak eğitim merkezimizde hızlı sınav çalışması soru ve cevap tekrarları yaparak bilgilerinizi tazeleriz. 
Sınavınız MEB müfettişleri eşliğinde gerçekleştikten sonrasında komisyon eşliğinde sınav kağıtlarınız okunur ve değerlendirmesi yapılarak MEB onaylı Lazer Epilasyon Sertifikanız düzenlenir. 
Bunun akabinde MEB İlçe Müdürlüğüne gönderilir. 
Onay bilgisi bize verildikten sonrasında teslim alırız ve sizlere elden teslim etmek üzere bilgisini veririz.

Sınav: Kursiyerlerimiz gerekli eğitim sürecini tamamladıktan sonra MEB tarafından periyodik olarak belirlenen müteakip tarihte yazılı sınava alınarak değerlendirmeye tabi tutulacaktır.

Sertifika: Kursiyerlerimiz eğitim sonunda yapılacak sınav ile MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı Lazer Epilasyon Uzmanı Sertifikası, Eğitim Kitapçıkları ve Konsültasyon Formları alacaklardır.

SAÇ SİMÜLASYON EĞİTİMİNDEN SONRA YER AÇABİLİR MİYİM?

Şevval Özçelik Güzellik Okulu senelerdir öğrencilerini meslek sahibi olma konusunda tüm tecrübe ve bilgilerini, Türkiye Cumhuriyeti’nin de hak ettiği gibi güçlü, kariyer sahibi ve kendi ayaklarının üstünde durabilen kadınların daima destekçisi ve yol göstericisi olmanın varlığıyla 2006 dan bu yana eğitim vermektedir. Her zaman küçük bir adımda başarmanın anahtarı olsa da, hayallerinizin büyük olmasını, başarının hayalleriniz sayesinde kazanıldığını söylüyoruz. Gönülden bir tavsiye verecek olursak, Epilasyon eğitimi almanız, daha büyük bir kitleye hitap etmeniz demek. Mesleğimizin bir çok alanında yer açmanız elbette mümkündür,  Ama yönetmeliklerin belli başlı kuralları vardır. Detaylar için alanınız ile ilgili bölüm eğitmenlerimizden bu bilgiyi edinebilirsiniz.

Özel Şevval Özçelik Güzelik eğitim kurumlarından mezun olup çalışmak isteyen her öğrenciye 2006'dan bu yana iş bulduğunu biliyor muydunuz ?

2006 Tarihin de Aynı çatı altında kurulan Şevval Özçelik Güzellik Kurumları ile  Hayat Kozmetik firmamız Türkiye çapında güzellik salonlarına, hastanelerin güzellik bölümlerine, otellerin spa bölümlerine güzellik cihazları ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmaktadır. Bu sayede öğrencilerimize Türkiye çapında nerede çalışmak isterse iş bulduk işe yerleşmelerine yardımcı olduk. 

Evet yine diyoruz ki iş bulma garantili eğitim veriyoruz. Yeterki Siz bu sektörde çalışmak isteyin. 

Güzellik Uzmanlığı alanında 2008 yılında Türkiye İş Kurumu'nun Onlarca Okul Arasından Şevval Özçelik Okulunu tercih edilerek Türkiye'de 100'lerce vatandaşımıza ücretsiz olarak eğitim verip ve istihdam sağlayarak bir ilke imza atmış kurumuz. 

Bu yüzden Güzellik uzmanlığı sektöründe Türkiye'de en tecrübeli, en çok öğrenci yetiştiren, en çok istihdam sağlayan ve güzellik sektöründe 1993 den beri yada bu yana hala bıkmadan usanmadan azmiyle Şevval Özçelik size bilgi tecrübe aktarmaya devam ediyor. 

Sosyal medya fenomeni değil güzellik sektöründe ki insanların fenomeni olan Şevval Özçelik öğrencilerine yol gösteriyor.

Güzellik sektöründe herkes en iyisi, herkes hoca, herkes en tecrübeli gibi gözükse de soyut olan cümlelere soyut olan görsellere değil de gerçekten işinde tecrübeli ve sizin ile gelecekte de yannızda olacak okulları  yerinde ziyaret edip birebir görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

15 Yaş ve Üzeri Bireyler için Eğitim Verilebilmektedir
Kişiye Özel 1 e 1 Eğitim Verilmektedir.
Saç Simülasyon Eğitimi Sertifikası Verilmektedir
Malzemeler Kurumumuz Tarafından Ücretsiz Temin Edilmektedir.
Güzellik Uzmanlığı Eğitimi, Cilt Bakım Eğitimi, Estetisyenlik Eğitimi, Kalıcı Makyaj Eğitimi, Lazer Epilasyon Eğitimi Kalıcı Fondöten Eğitimi, Kirpik Lifting Eğitimi, Microblading Eğitimi, Protez Tırnak Jel Sistem Eğitimi, İpek Kirpik Eğitimi Profesyonel makyaj Eğitimi, Plazma Pen Eğitimi, Protez tırnak Akrilik Toz Sistem Eğitimi, Protez tırnak Acrylgel Sistem Eğitimi Dermapen Eğitimi
Temassız Eğitim ortamında video içerikleri ve Uzak Canlı Video Eğitimleri ile Gerçekleştiriyoruz
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%40 indirim 2.500 TL 1500 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
3 Gün (5 Saat) 2500 TL 1500 TL Kazancınız: 1000 TL Birebir Eğitim Sınırlı Kontenjan

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:30 - 19:00
Salı 9:30 - 19:00
Çarşamba 9:30 - 19:00
Perşembe 9:30 - 19:00
Cuma 9:30 - 19:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 17:30
Pazar

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Mecidiyeköy

Avni Dilligil Sk. Akün Apt. No : 20

Toplu taşımaya yakın
Mecidiyeköy Metro Durağı 900 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Metrobüs Durağı 900 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Otobüs Durağı 900 m. uzaklıkta
Mecidiyeköy Minibüs Durağı 900 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder
Şimdi Ara
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.