İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Yan Flüt Kursumuza Katılmak İçin Zaman Kaybetmeyin

Firma Nüans Müzik
Web Adresi nuansakademi.kurs.com
Yer
Toplam Kayıt 1 kişi
%22 indirim 450 TL 350 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Derslerimiz bire bir yapılmaktadır.
Evet enstrümanınızı getirmeniz gerekiyor. Eğer yan flütünüz yoksa bizim vasıtamız ile daha uygun fiyata yan flüt satın alabiliyorsunuz.
Evet ders günlerimizi ve saatlerimizi sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre organize etme çalışıyoruz.
MEB ve LCM sertifika programları için sertifika programımız mevcut.

Nüans Müzik Akademisi Yan Flüt Kursu

Tamamı konservatuvar mezunu olan akademik eğitmenlerimiz eşliğinde alacağınız Yan Flüt Derslerinde enstrümanı çalmayı öğrenmenin yanı sıra çok keyifli vakit geçireceksiniz. Her yaş ve seviye için verdiğimiz eğitimler ile ister hobi olarak istediğiniz müzik tarzını icra edin, ya da isterseniz müzik okullarının sınavlarına, yarışmalara, seçmelere hazırlanın. Başlangıç seviyesinden itibaren ileri seviye dahil tüm flüt repertuarını deneyimli ve akademik eğitmenlerimiz ile çalışma imkanını Nüans Müzik Akademisi olarak 6 senedir sizlere sunuyoruz. 

Tüm enstrüman eğitimlerinde olduğu gibi yan flüt derslerinde de temel eğitim çok önemli bir yer tutar. Bu temel eğitimde edineceğiniz doğru teknik, ileride ne kadar iyi bir flütçü olacağınızı belirler. Nüans Müzik Akademisi'nde bu temel eğitimi detaylı bir şekilde alacaksınız. İstanbul'da flüt dersi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizi Nüans Müzik Akademisi'ne bekleriz.

Tüm Yaş ve Her Seviyede Öğrencilerimizi Akademimize bekleriz.

Flüt kursunda, güzel ton elde etme, teknik gelişim, gamlar, arpejler, artikülasyon, hızlı nota okuma, flütü doğru tutma, parmak poisyonları, nefes teknikleri, nota isimleri ve daha birçok konuda uzman eğitmenlerimizden birebir olarak ders alacaksınız.

Eğer bir Flütünüz yoksa eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile enstrüman seçebilir, hatta akademimizin anlaşmalı olduğu enstrüman satış noktalarından daha uygun fiyata enstrüman temin edebilirsiniz. Dilerseniz akademimizden de enstrüman temin edebilirsiniz.

Çocuklarınız ya da Sizin İçin Flüt Dersleri

Konservatuvarların yarı zamanlı ve tam zamanlı bölümlerine hazırlanmanızda sizlere yardımcı oluyoruz. Nüans Müzik Akademisi'nde alacağınız birebir flüt ve konservatuvara hazırlık dersleri ile hızlı ve keyifli bir şekilde ilerleyecek, ve çok güzel bir flüt tonuna sahip olacaksınız.

Birebir olarak verdiğimiz eğitmlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin ve Yan Flüt öğrenmeye başlayın!

Yan Flüt Hakkında Genel Bilgi:

Yan flüt; baş, gövde ve kuyruk bölümlerinden oluşan üflemeli bir çalgıdır. Soprano(ince) sesli bir çalgıdır. Kursumuzda Yan Flüt Kursu, nota eğitimiyle başlar ve öğrencinin seviyesine göre farklılık gösterir.

Yan flüt oldukça etkileyici ve dinlendirici bir sese sahiptir. Nefesli bir çalgı olduğu için öğrencilerde nefesim yeter mi diye bir kaygı uyandırır, Eğitmenimiz öncelikle doğru nefes ve üfleme tekniğini öğretmektedir. Daha sonra tuşlarda bulunan sesleri algılamayı gösterecektir ve temel eğitim tamamlandıktan sonra nota öğretim aşamasına geçip profesyonelliğe adım atacaksınız. Çalışmalar ilerledikçe alt yapınız güçleneceği için, dilediğiniz tarzda müzik yapmaya başlayabilirsiniz. 

Yan Flüt Kursu ile kendinize yeni bir uğraşı kazandırıp haz duyacağınız müzikler çalabilirsiniz. Psikolojik olarak sizi rahatlatacak, hafıza gelişimi sağlayacak hayatta etkinliğinizi artıracak bir beceri kazanmak istiyorsanız hemen kursumuza gelmenizi bekliyoruz.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (4 Saat) 1 x 450 TL 1 x 350 TL Kazancınız: 100 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Kurs gün ve saatlerini sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre organize etmeye çalışıyoruz. Haftaiçi ya da Haftasonu olabilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 22:00
Salı 10:00 - 22:00
Çarşamba 10:00 - 22:00
Perşembe 10:00 - 22:00
Cuma 10:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 22:00
Pazar 10:00 - 22:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Eğitim

Adım Sok. Orjin İş Merkezi No.10 D. 15-16

Toplu taşımaya yakın
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy, ayrılıkçeşmesi Metro Durağı 350 m. uzaklıkta
Kadıköy Vapur İskelesi 350 m. uzaklıkta
Minibüs yolu eğitim mah. Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Minibüs yolu eğitim mah. Minibüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy Tren İstasyonu 150 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir