2. YIL PİYASANAT
 • İstanbul
  1. Kadıköy

 • 1.283 kişi bu kursu inceledi
  UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

  Her Yaşa Özel Uzman Eğitmen Kadromuzla Birebir Piyano Kursu Kayıtlarımız Başladı!

  Yetişkinler için Piyano Kursu,

  Piyasanat yetişkinlere yönelik sanat programlarımız, 20 yıllık tecrübemizle özel

  olarak hazırlanarak sizlerin sanat gelişiminize sunulmuştur.

  Piyasanat sizleri, en kısa zamanda olabilecek en ileri düzeyde

  hazırlayacak şekilde uluslararası geçerliliği olan metodlarla buluşturur.

  Her bireyin tercih ettiği öğretim sürecine göre, kısa dönem ve uzun dönem olmak

  üzere hobi kurslarımız ile hayallerinizin ötesine geçin. 

  Sizde Piyasanat'ın öğretim sisteminde çalmak istediğiniz parçaları en kısa zamanda

  çalmaya başlayın.  Piyasanat'ın sanat taburesinde yerinizi ayırtın.

  Sizde bir enstrüman çalabilirsiniz. Müziğe ilk adımınızı profesyonel ellerde atın​.

  Piyano öğrenmenin yaşı yoktur. Piyano çalmayı öğrenmek isteyen herkes yaşı ne olursa olsun öğrenmeye başlayabilir. Başlamak bitirmenin yarısıdır.

  Yetişkinler için piyano derslerimizde yaş sınırı olmaksızın herkesin piyanoda sevdiği parçaları belirli zaman dilimleri içinde çalabilmesi ve yeni bir hobi edinmesi sağlanır.

  Her yaşa uygun dünyaca kabul edilen eğitim metodları, bireye özel olarak hazırlanan öğretim müfredatımız ile birlikte sizde piyano çalmayı öğrenebilirsiniz.

  İlk tanışmada
   piyano eşliğinde  'ÜCRETSİZ'  bireye özel dünya standartlarında kabul görmüş kulak ölçüm ve kabiliyet değerlendirmesinden sonra, her kişiye ve her yaş grubuna göre program hazırlanır. Ve bireyin en yüksek verimi alabileceği eğitim düzeyi programı saptanmış olur.
   

  Çocuklar için Piyano Kursu,

  Piyano çocukların zihinsel ve bilişsel gelişiminde çok önemli rol oynar. Çocuk gelişme çağında piyano ile tanıştığı zaman beynini çift taraflı kullanma yetisi kazanmaya başlar. Beynin sağ ve sol loplarını aynı anda kullanabilmesi demek ileriye dönük olarak bakıldığında çabuk karar alma, psikolojik açıdan üstünlük, kişisel özgüven, zararlı alışkanlardan uzak durma içinde yer alacağı çevre ve buna benzer başarıyı tetikleyecek bir çok konuda çok büyük öneme sahiptir. Dünyadaki birçok psikolog ve pedagogun önerdiği sanat dalı ve enstrüman tercihi bu sebepten dolayı piyano olmuştur.

  Piyano ana sanat dalıdır.  Renklerle Piyano,


  Renklerle piyano öğretimi 6 – 11 yaş arası çocuklarda zekanın gelişmesi ve algıda seçicilik konusunda büyük önem arz etmektedir. Çocuk hem eğlenirken hemde öğrenmenin zevkini yaşar.
  Dersler pratik ve teori olmak üzere 2 bölümde yapılmaktadır. Bu şekilde hem odaklanma süresi arttırılır hemde piyanoya olan sevgi artacaktır.

  ‘Ben piyano çalmayı , piyanomu çok seviyorum! Anne / Baba ‘ …diyen bir çocuk bir ebeveyn için paha biçilemeyek haklı bir gurur sağlar. Belkide o minik parmaklarıyla size en sevdiği şarkıyı çalarken geleceğin dahi piyanistini alkışlıyorsunuz.
  Her ebeveyn için çocuğunu sahnede görmek tarifi kelimelerle mümkün olmayan bir hazdır.

  Çocuklarla iletişim önemlidir. Piyasanat

  Alanında profesyonel hocalarımız eşliğinde derslerimiz ve kayıtlarımız devam etmektedir.

   

  Tüm Kurslarımız hafta içi veya hafta sonu seçenekleri ile seçilen gün ve saatte 45 dakikalık periyotlarla bire bir eğitim olarak yapılmaktadır.

   

   

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Piyanoya başlangıç yaşı ortalama olarak 6 olmakla birlikte, kişiye göre daha erken ya da daha geç başlangıç olmak üzere farklılık gösterebilir. En doğru sonuç için sizi Piyasanat Ücretsiz Kulak Testimize bekliyoruz.
  Hayır. Hemen almak zorunda değilsiniz. Piyano dersleri başladıktan sonra ilerleyen tarihlerde bireyin ilerlemesine göre öğretmenimizle bu konuyu konuşabilirsiniz. Size en uygun olacak piyanoyu birlikte seçip alabilirsiniz.
  Piyano ana sanat dalıdır. Ve öğrenmeniz gereken ilk enstrümandır. Türkiyedeki ve Dünyadaki tüm saygın müzik okullarında müziğe ilk adımda piyano tercih edilir.
  Bu durum kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte, derslere düzenli katılım sağlandığında ve dersde öğrenilenlerin evde yapılacak küçük tekrarlarıyla süreci epeyce kısaltmak mümkündür. Belkide ilk parçanızı bir kaç ay sonra çalıyor olacaksınız. Başlıyorsak başarı yakındır.

  Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Kadıköy Feneryolu

  Bağdat Cad. Feneryolu Mah. Rüzgargülü Çıkmazı No:1

  Toplu taşımaya yakın
  Ihlamur durağı Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2022

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.