Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

16 yaşını tamamlamış her kes eğitimlerimize katıla biliyor.
kursiyerlerimizin derslerde üstün başarı göstere bilmesi için sınıfta maksimum üç öğrenci oluyor.
Eğitim tamamlandıktan sonra kursiyerlerimiz Kinetics Nail Systems ve SANADA Medical & Beauty Group un sertifikalarını almak için hak kazanmış oluyor.
Protez tırnak son yıllarda güzellik sektörünün en çok talep gören işlemlerindendir. Müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefleyen büyük salon veya merkezler her zaman profesyonel protez tırnak uzmanlarını ekiplerine dahil ediyor. Bu nedenle siz iyi bir eğitim almış olursanız her zaman iş dünyasında başarı ve bol kazanç elde etmiş olursunuz.
Bizi arayarak veya bir çay içmek için bize misafir olarak merak ettiğiniz tüm sorulara cevap ala bilirsiniz.

SANADA KOZMETİK'in dünyanın en iyi protez tırnak ve el-ayak bakım markası Kinetics Nail Systems ve iş birliğiyle protez tırnak eğitimlerimiz başlamıştır. Eğitimlerimiz Rusya'da 15 yıllı aşkın profesyonel protez tırnak uzman- eğitmen ELENA  ALEKSEYENKO eşliğinde 3 gün   devam ediyor.

Eğitim kapsamında - PROTEZ TIRNAK  tips ve şablonla jel teknikleri + kalıcı oje ve süsleme sanatı ve uygulamaların bakımları tüm detayları ile öğretilmektedir.

Bizi seçmeniz için onlarca sebepten en önemlileri aşağıdakilerdir. 

SANADA Medical & Beauty Group'un öğrencilerine Kinetics Nail Systems protez tırnak setleri ve diğer ürünleri %20 indirimle satılmaktadır.

* Kursumuzu bitiren öğrencilerimiz Kinetics Nail Systems uluslararası sertifikası ve Medical & Beauty Group'un sertifikalarıyla temin edilecektir.

*  Mezunlarımız her sene Kinetics Nail Systems sınavlarına katılarak üstün başarı sağladıkları taktirde yurt dışı eğitim ve seminerlere gitme hakkını da kazanacaktır.

* Protez Tırnak Kursumuza ve diğer eğitimlerimize başvuran herkes kayıtlardan önce derslerimizde misafir öğrenci olarak katılma hakkına sahiptir. 

* SANADA Medical & Beauty Group'un çalışanları kursiyerler ile herzaman iletişimde kalıp onlara iş imkanı sağlıyor veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilme hakkını veriyor.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 11:30 - 16:15
Salı 11:00 - 16:15
Çarşamba 11:00 - 16:15
Perşembe 11:00 - 16:15
Cuma 11:00 - 16:15
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Cevizlik

Ebu Ziya Cd. No:67 D:5

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul