Mimarlık kursuna neden katılmalıyım?

Mimarlık kursunda; tasarım ilkeleri, tasarım teorileri, renkler, malzemeler, aydınlatma gereçleri gibi pek çok konu kursiyerlere anlatılmaktadır. Ayrıca; Autocad, 3D Studio Max, Revit, Archicad ve Photoshop gibi tasarım ve çizim programlarının anlatıldığı mimarlık kursunda, öğrencilere projeler hazırlatılarak bu alandaki yetkinliklerini ortaya koymaları sağlanır.

Mimarlık kursuna neden katılmalıyım?

Mimarlık kursuna katıldığınızda, mimari, dekorasyon ve yapı teknolojileri gibi kavramları aynı potada harmanlayarak bu alandaki teknik becerilerinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Mimarlık kursunu tamamladığınızda alanında uzmanlaşmış biri olarak sektörde kendinize kolaylıkla yer edinebileceksiniz. 

Mimarlık kursuna kimler katılabilir?

Mimarlık kursuna katıldığınızda, mimari, dekorasyon ve yapı teknolojileri gibi kavramları aynı potada harmanlayarak bu alandaki teknik becerilerinizi geliştirme fırsatı bulursunuz. Bu nedenle mimarlık kursuna, üniversitelerin mimarlık bölümlerine hazırlanan öğrenciler, mimarlık bölümlerinde eğitim alanlar ya da mezun olanlar katılabilir. Mimarlık kursunda ağırlıklı olarak, bu sektörde çalışmak isteyenlerin ihtiyaç duyacağı tasarım ve çizim eğitimleri verilmektedir. Kursu başarıyla tamamlayanların alanında uzmanlaşmış olarak sektörde kolaylıkla iş bulmaları hedeflenir.